Strategia rozwoju elektromobilności dla Gminy Miasto Zgierz na lata 2019 -2035

04-maj-2020
Miejskie Usługi Komunikacyjne w Zgierzu zapraszają Państwa na konsultacje społeczne dotyczące „Strategii rozwoju elektromobilności dla Gminy Miasto Zgierz na lata 2019-2035
Zaproszenie od Kierownika Miejskich Usług Komunikacyjnych w Zgierzu:
ZAPROSZENIE (44,94KB)
Szczegóły znajdziecie państwo w poniższym załączniku:
Strategia rozwoju elektromobilności dla Gminy Miasto Zgierz (3,34MB)
Formularz uwag :
FORMULARZ UWAG (235,04KB)
Podany poniżej formularz elektroniczny jest anonimowy; a dane pozyskane z jego wypełnienia pomogą w rozwoju komunikacji miejskiej na terenie Zgierza
ELEKTRONICZNY FORMULARZ UWAG